Serenitea

Yiyecek ve İçecek Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - $ 0.99
  • Boyut 37.4 MB
  • Version 1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Escappe
Farklı tatlarda çaylar demlemek için Serenitea mobil uygulamasını cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Yiyecek içecek uygulaması arasında yer alan Serenitea mobil uygulamasını IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Uygulama ile sizde çeşitli tatların keyfini çıkartabilirsiniz. Evinizde farklı lezzetleri deneyerek kendinizi mutlu edebilirsiniz. Mobil cihazınız ile saatlerce internette gezinip farklı tarifler araştırmak yerine mobil cihazınıza indireceğiniz Serenitea uygulamasından yararlanabilirsiniz.

Farklı otların karşımından meydana gelecek olan farklı içecekler hazırlamak için Serenitea mobil uygulamasından faydalanabilirsiniz. Bitki çaylarında her bitkinin kendine has bir özelliği bulunuyor. Hangi bitkinin ne için kullandığını takip edebilmek için IOS mobil cihazınızda bulunacak olan Serenitea mobil uygulamasından faydalanın. Birbirinden farklı bitkilerin özelliklerine göz atın ve kendinize leziz bitki çayları yapmanın tadını çıkartın.

Hangi çayın ne derece demleneceğini, su miktarının ne kadar olacağını ve daha bir çok bilgiyi Serenitea mobil uygulaması içerisinde bulabilirsiniz. Serenitea ile mükemmel bir fincan çay demleyerek keyfinize bakın. Bunun için saatlerce araştırma yapmanıza hiç gerek yoktur. Mobil cihazınızda ki uygulamanız sizlere yardımcı olacaktır. 

Daha Fazla Göster
Serenitea indir